Wiadomości

Nowość na polskim rynku. Fabrycznie nowe kserokopiarki z procesu refabrykacji United Bright

Nowe urządzenia wielofunkcyjne A3 do biura nawet 40% taniej

Zakup profesjonalnych drukarek dla biznesu może wiązać się z dużym nakładem finansowym. Niejednokrotnie nowa kserokopiarka biurowa znanej marki, takiej jak Ricoh, Konica, czy Canon kosztuje więcej niż mamy przeznaczone na ten cel w budżecie firmy. Prowadzi to do wyboru kopiarek tańszych, często używanych i nie zawsze będących w najlepszym stanie fizycznym i technicznym. Na rynku pojawia się jednak rozwiązanie, które Firma Kserotech wraz z firma Coppix zaproponuje klientom chcących nabyć nowe urządzenie biurowe a nie rozważa kupna sprzętu poleasingowego. Takim rozwiązaniem są kserokopiarki United bright. Nasza firma wraz z warszawskim partnerem wprowadza nowy model biznesowy, który pozwala kupić nowe, oryginalne kserokopiarki nawet 40% taniej. Jak to możliwe?

Ekologia w urządzeniach biurowych

Za sukces urządzeń United bright w Polsce odpowiada Rafał Ormowski. Działa on w branży drukarek i kopiarek od ponad 20 lat. Swoje doświadczenie przekuwa na kolejne sukcesy. Wyłączność na sprowadzenie United bright do Polski jest właśnie jednym z nich. Warto podkreślić, że firma Kserotech, partner Rafała Ormowskiego odpowiada za tę markę w województwie śląskim, oraz województwach przyległych. Uzupełniamy gwarancję producenta, naszą znaną klientom firmy Kserotech pięcioletnią gwarancją na urządzenie wraz z materiałami eksploatacyjnymi.

Do oferty naszej firmy wchodzą fabrycznie nowe urządzenia, które nie tylko posiadają gwarancję, ale także punkty serwisowe w całej Polsce. Każda kserokopiarka A3 dostarczana jest do klienta z kompletem oryginalnych tonerów, czego nie robią inni producenci.

Głównym atutem takich urządzeń wielofunkcyjnych A3 jest jednak ich cena, która jest około 40% niższa niż innych fabrycznie nowych urządzeń biurowych. Dodatkowo polityka cenowa firmy zakłada, że dany model będzie miał taką samą cenę niezależnie od sprzedawcy. Przykładowo model RB 3352 będzie posiadał tę samą cenę w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, czy też gdy zamówimy go online.

Kserokopiarki refabrykowane United Bright

W polityce United Bright nie ma żadnego haczyka, a oferowane urządzenia biurowe A3 są naprawdę nowymi markowymi produktami. Tajemnicą sukcesu jest słowo „refabrykowany”. Co ono oznacza? W dużym skrócie United bright kupuje od wiodących producentów drukarek modele, które są końcówkami serii, zostają zastąpione przez nowe produkty lub po prostu są dostępne w lepszych, promocyjnych cenach zakupu. Następnie drukarki takie transportowane są do jednej z fabryk należących do marki. Tam oryginalne obudowy są zastępowanymi obudowami United bright. Dodatkowo kserokopiarki A3 są poddawane przeglądowi technicznemu, który potwierdza ich sprawność i fabryczny stan. Tak powstają biurowe urządzenia refabrykowane.

Obecnie na rynku dostępne są następujące modele United Bright, które są odpowiednikami drukarek:

 

     United Bright          Model Oryginalny    
RB 3352 Ricoh MP 3352
RB 3353 Ricoh MP 3353
RB 5001 Ricoh mp 5001
RB 5002 Ricoh MP 5002
RC 3503 Ricoh MP C3503
RC 5502 Ricoh MP C5502
RC 5503 Ricoh MP C5503
RC 6003 Ricoh MP C6003
RB 7502 Ricoh MP 7502
RB 9002 Ricoh MP 9002

Oferta ta będzie starannie poszerzana o nowe popularne i cenione modele.

Tania kserokopiarka biurowa marki United Bright

Ten model biznesowy pozwala na to, aby fabrycznie nowe urządzenia biurowe, takie jak nowa kolorowa kserokopiarka A3 pojawiły się w biurach. Dzięki temu nawet mniejsze firmy, które potrzebują profesjonalnego sprzętu do drukowania i kserowania, a które nie mogły mogą pozwolić sobie na zakup nowych kopiarek, będą mogły to zrobić.

Do kogo skierowana jest oferta United Bright? Dla wszystkich osób i firm, które nie chcą kupować produktów proleasingowych lub używanych, a nie mogą pozwolić sobie na zakup drukarki w cenie rynkowej. To także oferta dla tych, którzy potrzebują sprzęt nowy, na gwarancji, z kompletem tonerów.

Gdzie szukać kopiarek wielofunkcyjnych United bright?

Urządzenia wielofunkcyjne będą dostępne u sprzedawców końcowych, w sklepach, które sprzedają drukarki i kopiarki dla biznesu. Osoby zainteresowane ofertą mogą także pozyskać ją bezpośrednio przez kontakt z naszymi handlowcami. Pomogą oni wybrać odpowiedni model, dopasowany do wymagań firmy.

Ogromne doświadczenie na rynku urządzeń drukujących oraz kopiujących Pana Rafała w połączeniu z innowacjami wprowadzonymi do oferty przez naszą firmę na rynek Śląski zaowocowało stworzeniem nowej propozycji dla klientów z całej Polski. Alternatywa dla urządzeń nowych oraz poleasingowych. Jesteśmy przekonani ze dając szerszą możliwość wyboru, każdy poszukujący taniej nowej kserokopiarki A3 do biura znajdzie coś skrojonego na potrzeby firmy. Z naszej strony możemy zapewnić fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie serwisowe.

zapraszamy do katalogu maszyn United Bright

 

Kserotech Chorzów usługi dla firm

Czy jesteś gotowy na nowe?

Kserotech
“Wszystkie kserokopiarki są takie same”

“Ta nowsza od starszej niczym się nie różni”

“Ja mam taką sama w firmie. Mam ją już sześć lat”

Słyszałeś takie stwierdzenia? A może sam uważasz podobnie?
Szukasz kserokopiarki, drukarki sieciowej A3 albo planujesz wymianę na coś innego?

Kserokopiarki coraz mniej kojarzą się z klasycznym staniem przy urządzeniu i przekładaniem kartek na podświetlanej na zielono szybie ekspozycyjnej. Podobnie jak w dziedzinach takich jak motoryzacja, czy przemysł komputerowy, technologia znacznie ewaluowała. Przeglądając oferty na sprzęt biurowy (jak drukarki atramentowe na biurkowe), widzimy, że ciągle zmieniają się wizualnie. A co z wielkością?! drukarki laserowe tak zwane „chlebaki” charakteryzują się poborem papieru z poziomu niemal pionowego. A jak to jest z kserokopiarkami? Mówi się ze ksera dzisiaj są duże, powód? Rozmiar papieru. W tego typu urządzeniach papier leży poziomo w kasetach, te wymiary potęguje obudowa oraz elektronika. Warto zwrócić uwagę również na niezaprzeczalny fakt, iż kserokopiarka musi kserować. Analogicznie skoro jest to drukarka urządzenie A3 to i szyba musi być nie mniejsza niż ten rozmiar. Producenci kserokopiarek biurowych prześcigają się w wyglądzie swoich produktów. Na szczęście ich design nie zmienia się tak często jak moda na kolory mebli biurowych, czy odcień szarości na ścianach. Wbrew pozorom pod tymi obudowami w ciągu 10 lat została zawarta technologia łącząca kilka dziedzin. Co może kryć się w nowym urządzeniu pachnącym fabrykom w oryginalnym firmowanym logiem Konica Minolta pudle? Postanowiliśmy to przetestować. Wnioski poniżej:

Do naszej stałej oferty włączyliśmy nowa kserokopiarkę kolorową Konica Minolta Bizhub C258. Dzięki szerokiemu obyciu w urządzeniach poleasingowych dokonaliśmy zestawienia specyfikacji technicznej dwóch urządzeń. Każdy poszukujący nowej kserokopiarki A3 do biura otrzymuje oferty w których znajdują się parametry znane jedynie informatykom lub specjalistom serwisu.

Wysoka jakość wydruku.

Firmy, które pracują na szkicach lub zdjęciach, takich jak geodeci, czy zakłady fotograficzne zwracają uwagę na szczegóły. Cieńkie zielone lub żółte linie na projektach instalacji w domach jednorodzinnych lub głębia odcieni morza na zdjęciach wakacyjnych czy to wyłącznie zasługa materiałów eksploracyjnych? Okazuje się, że nie. Lwią część realizują jednostki przetwarzania obrazu oraz układy sterowania napięciami oraz laserami w kserokopiarce. Jest to technologia która podobnie jak układ sterujący Twoim smartfonem zwiększył możliwości i możesz cieszyć oko ekranem HD. Konica nadal udoskonala swój opatentowany toner simitri HD. Prace nad jego cząsteczkami i właściwościach wtapiania się w arkusz papieru powoduje niezwykłą jakość nawet na zwykłym biurowym 80 gramowym papierze.

Przepisy

Coś czego można być pewnym po nowym roku to podwyżki, ale też zmiany w prawie. Dzisiaj również Kserokopiarki biurowe A3 muszą być zgodne z przepisami RODO. Praca sieciowa oraz centralizacje wydruków, co często można zaobserwować w urzędach, powoduje przemianowanie słowa biurowe na korytarzowe. Poufne dokumenty są drukowane na korytarzach koło których przechodzą dziesiątki petentów. Zabezpieczenia RODO stosowane w kserokopiarce Bizhub C258 to udoskonalony system wstrzymywania druku znanego już z urządzeń Bizhub c203. Stosowanie kart zbliżeniowych do autoryzowania wydruków już nie jest potrzebne. Z pomocą przychodzi oprogramowanie. Bezpieczne wydruki oraz konta użytkowników z kodowaniem plików daje pewność ze żadna kartka nie wypadnie na tackę ksera bez wiedzy osoby upoważnionej do odbioru.

Prędkość

Oglądając prospekty serii kserokopiarek z różnych firm na pierwszych pozycjach znajduje się prędkość wydruku. Mało kto tłumaczy klientowi, że jest to prędkość pracy ciągłej pomiędzy kartkami. Oznacza to, że jeżeli kserokopiarka ma prędkość 45 kopii na minutę co 1,3sek „wypluje” z siebie kartkę. Takim wyczynem chwalił się model bizhub c450, który na przełomie wieku był uznawany za jedną z szybszych urządzeń biurowych. Dzisiaj najczęściej spotykaną prędkością kserokopiarek to 25-30 kopii na minutę. Czyli co 2 sek. mamy nadruk strony. Brzmi gorzej? Ze specyfikacji tak, a z praktyki? Przetworzenie dokumentu pdf o wielkości 5 mb zajmowało bizhub c450 około 3-4 minut. Sterownik rozbijał plik na język kserokopiarki, potem ten „język” został siecią przesyłany do kserokopiarki, która przez swoja wolną kartę sieciową (bo kto potrzebował szybszych) odbierał i wrzucał na kolejne bloki elektroniczne. Na samym końcu szybkie silniki załatwiały sprawę z prędkością 45kopii na minutę. Wróćmy do naszych 2 sekund. Nowa kolorowa kserokopiarka biurowa czerpie garściami z informatycznych dobrodziejstw. Dysk ssd, szybki procesor, wydajna pamięć ram, już nie zagłębiając się w tematyki I2C konwenterów itd. Co to daje w praktyce? Spieszysz się na spotkanie i czekasz na projekt? Po tych 2 sek. możesz wychodzić. Chyba, że poczekasz na chwalącą się prędkością c450.

Wydajność

Podobno wśród producentów sprzętu AGD panuje niechlubny przytyk o tworzeniu podzespołów, które mają wytrzymać do końca okresu gwarancji. Każdy ma inne doświadczenia, a jak to wygląda w Kserokopiarkach Poleasingowych lub nowych? Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta duży nacisk kładą na ekologie oraz materiały regenerowane. Eksploatacja takiej drukarki kolorowej a3 składa się z min. developera trudno odnawialnego. W przypadku urządzeń starszych ten proszek był wraz z bębnami jednym modułem. Taka praktyka jest stosowana nadal w urządzeniach A4 z powodu małych rozmiarów. W urządzeniu C203, które maja więcej niż 10lat żywotności developera była dyktowana żywotnością całego modułu. Było to 80tys kopii, po tej ilości należało wymienić moduł na nowy zaś zużyty, do utylizacji. Z powodu ekologii w fabrycznie nowych kserokopiarkach kolorowych A3 developer jest osobną częścią jako moduł. Jego żywotność wzrosła do 600tys kopii. Pokazuje to kierunek w jakim idą producenci sprzętu biurowego zwiększając wydajność, produkujemy mniej ciężkich do utylizacji substancji.

Koszty utrzymania

Firmy decydujące się na kserokopiarki polasingowe kierują się ceną zakupu. Faktycznie, używana kopiarka kolorowa A3 to jedna trzecia kosztów nowego urządzenia. Porównując ten fakt zauważymy, że koszty tonerów do dwóch dzielących kilka lat maszyn różni niewielka cena, podobnie jest z kosztem eksploatacji. Co innego koszty pośrednie, które ciężko ciężko wyliczyć w PLN. Kto posiada licznik prądu w gniazdku do którego podłączone jest ksero czy drukarka? Największe zużycie prądu powoduje uruchomienie i przeprowadzenie procesów stabilizacyjnych w urządzeniu. W starszych urządzeniach stosowane były halogeny 1000Wat do ogrzania modułu utrwalającego. Podczas pracy w razie spadku temperatury dogrzewanie przejmował drugi halogen 750wat. Nie potrzeba specjalistycznych urządzeń by wyobrazić sobie co dzieje się z licznikiem prądu. Nowe urządzenia, nie tylko firmy Konica Minolta, zastosowały indukcyjny moduł utrwalania. Zmniejszając znacznie zużycie energii przez swoje modele kserokopiarek oraz drukarek. Systemy Eco odpowiedzialny za przeprowadzanie stanu hibernacji i wzbudzania maszyny w razie nadejścia zadania do wykonania. Rejestry pracy i zużycia energii drukowane na licznikach ogólnych obrazuje jak dbamy o środowisko, zostawiając włączoną kserokopiarkę po wyjściu z biura, czy na weekend. Wracając do sprzętu AGD każdy zmieniał kiedyś lodówkę na nowszą. Różnice nie tylko w chłodzeniu można zauważyć nawet na rachunku za energie elektryczną. To również jest koszt utrzymania jaki bardzo często pomijany.
Nie powiemy, czy jesteś gotowy na nową kserokopiarkę. Zdajemy sobie sprawę, że to indywidualna decyzja spowodowana ekonomią, przyzwyczajeniem, miejscem w biurze, czy pracowni.
My posiadamy w swojej ofercie tanie w eksploatacji kolorowe kserokopiarki. Powyżej pokazaliśmy praktyczne podejście do technicznych biuletynów, którymi karmią swoich potencjalnych klientów handlowcy.

Naszym zadaniem jest pomóc w wyborze, wytłumaczyć i przełożyć na język polski.

Planujesz zakup kserokopiarki do swojej firmy? Nowa czy Poleasingowa Kserokopiarka? Kupno czy Dzierżawa Kserokopiarki
Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania…

Usługi ksero oraz sklep papierniczy w Chorzowie Batorym

Co się będzie znajdować w miejscu warzywniaka?

Gdzie w okolicach ulicy Granicznej, Kaliny, Czempiela, czy Gagarina można wykonać odbitkę ksero w kolorze? Gdzie można kupić wkład do długopisu czy zeszyt do szkoły? Jak daleko musisz się udać by wykonać skan dokumentu?

 

Pod adresem Gagarina 33 w Chorzowie już niedługo powstanie nowy punkt usługowy. Firma Kserotech, która zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem sprzętu biurowego, takiego jak kserokopiarki nowe i używane w styczniu 2019 roku przeniosła swoją siedzibę właśnie na ul. Gagarina 33.

Nieustannie się rozwijamy i czerpiemy wiedzą na temat zapotrzebowania konkretnych usług w danym miejscu i czasie. Zespół Kserotech wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi ksero w Chorzowie w dzielnicy Batory, postanowił stworzyć punkt ułatwiający życie mieszkańcom tej części miasta. Powstający sklep, który niebawem będzie można odwiedzić pod adresem internetowym gagarinek.pl, będzie nowoczesnym punktem papierniczym w Batorym.

Nie tylko usługi ksero, szereg możliwości w jednym miejscu.

Wpisując w wyszukiwarkę: “Wydruki Chorzów Batory“, nie spotkacie się Państwo
z zawyżonymi cenami za usługę ksero. Nie znajdziecie także windowanych cen za artykuły papiernicze w okrojonym asortymencie.

Co zaoferujemy już niebawem?Wydruk kolorowy chorzow batory

Gagarinek w Batorym zapewni każdemu Klientowi usługi na najwyższym poziomie, przy korzystnych cenach. Masz oprawić pracę magisterską? Nie musisz jechać na drugi koniec Chorzowa. Realizujemy wydruki kolorowe, skanowanie, oprawę pracy, jej skserowanie, laminowanie i bindowanie. Szukasz oryginalnego zaproszenia na ślub lub inną uroczystość? Gagarinek w Batorym oferuje szeroką gamę usług z zakresu poligrafii personalizowanej, czyli pieczątki, zaproszenia, dyplomy, wizytówki i plakaty reklamowe. Ponadto, poszerzamy zakres usług o digitalizację dokumentów i książek do archiwizacji. Oczekujemy na dostawę skanera oraz plotera A0 do wydruków CAD.

Artykuły szkolne i biurowe. Gagarinek w Chorzowie Batorym

Specjalnie z myślą o uczniach, studentach i wszystkich Klientach korzystających z materiałów biurowych, postanowiliśmy wyposażyć nasze nowe miejsce w asortyment realizujący potrzeby naszych Klientów.

W naszej ofercie sklepu z artykułami szkolno-papierniczymi w Chorzowie znajdziecie Państwo:
artykuły papiernicze takie jak: koperty, blok rysunkowy, zeszyty, brystole,
• artykuły piśmiennicze takie jak: długopisy, zakreślacze, mazaki, ołówki, kredki,
akcesoria szkolne: nożyczki, farby, teczki, koszulki, zakreślacze, mazaki, cienkopisy, produkty dla osób leworęcznych, farby, modelina.

Dodatkowym asortymentem jakim chcielibyśmy Państwa zaskoczyć to personalizowane artykuły okazjonalne. Stworzymy od podstaw etykietkę na urodziny do ulubionego trunku, oraz exploding box. Realizujemy również zaproszenia oraz winietki ślubne. Współpracujemy z firma zajmującą się organizacja opraw urodzinowych jak i weselnych. Ręcznie robione produkty sezonowe które do tej pory można było spotkać wyłącznie na portalach aukcyjnych. U nas będzie można je zamówić, obejrzeć wzory jak i wybrać kolor lub wsad. Rewelacja ostatnich lat są torty pieluchowe, doskonałe na tradycyjne Shower Party organizowane dla przyszłych mam, jak i na chrzciny czy roczki.

Kserotech i Gagarinek w Chorzowie

Zespół Kserotech.pl oferuje sprzedaż kserokopiarek i ich profesjonalny serwis oraz wynajem sprzętu. Ponadto, posiadamy w ofercie tonery, materiały eksploatacyjne i niszczarki. Realizujemy ekspertyzy i wyceny sprzętu.
Aby sprostać założonym celom, nasz zespół tworzy dla Państwa miejsce, w którym można będzie zrealizować kilka założeń podczas jednej wizyty. Każdy Klient, który przyjdzie do Gagarinka w Chorzowie Batorym, uzyska profesjonalną obsługę i zaoszczędzi swój cenny czas.
Już niebawem, na stronie www.gagarinek.pl, znajdziecie Państwo cennik usług i prezentację asortymentu sklepu. Tworzymy fanpage, na którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym Gagarinkiem w Batorym. Będziemy tam publikować na bieżąco newsy o promocjach oraz będziemy się tam chwalić naszymi wykonanymi zleceniami, byście mogli Państwo zobaczyć, czym się zajmujemy i co możemy dla Was zrobić.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chorzowskich Klientów, Gagarinek melduje, że jest otwarty na propozycje z Państwa strony. Jeśli macie pomysły, co jeszcze mogłoby się znaleźć w naszym asortymencie, czego potrzeba w sklepie papierniczym Chorzów Batory – czekamy na propozycje pod adresem mailowym sklep@gagarinek.pl lub druk@gagarinek.pl

Zaczynamy działać dla Państwa już niedługo. Oczekuje my dostawy mebli oraz montaż reklam.

Zespół Kserotech i Gagarinka z Batorego w Chorzowie.

Dawid Zieliński – właściciel Kserotech Chorzów