Skip to main content

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C220 C280 C360

Wysokiej jakości kserokopiarka biurowa, przeznaczona do wydruków i kopii w dużych ilościach. Jest idealnym rozwiązaniem do firmy projektowej, geodezyjnej, także w biurze, w którym potrzebne są wysokiej jakości materiały drukowane. Może służyć między innymi do drukowania map, projektów i katalogów reklamowych. Jest to tania kolorowa kserokopiarka poleasingowa, która została przygotowana do ponownego użytku przez wykwalifikowany serwis. Urządzenie może zostać podłączone do systemu serwisowego, dzięki czemu jego pracownicy na bierząco są informowani o kończących się tonerach, a także nadchodzących przeglądach lub niepokojących zdarzeniach. Drukarka może zostać rozbudowana o sorter zszywający oraz dziurkujący dokumenty, fax lub kasety dodatkowe (dwie kasety, bank papieru).

 

Dlaczego warto wybrać kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub C220?

 

  • Tania eksploatacja i szybki druk – nawet 22 strony wydruku na minutę w kolorze oraz mono, wysokiej jakości tonery zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Drukuj wizytówki, foldery, banery i mapy – dzięki zainstalowanemu podajnikowi bocznemu można drukować dokumenty na kartonie o gramaturze 270g, na kopertach, folii OHP oraz wielu innych nośnikach. Dodatkowo, podajnik umożliwia wydruk banerów o szerokości 1200 mm.
  • Kopiuj bez konieczności przekładania kartek – urządzenie posiada podajnik ARDF. Oznacza to, że nawet dokumentu o dużej liczbie stron kopiują się same. Wystarczy umieścić je na podajniku, wybrać liczbę kopii i wrócić do swoich zajęć. Dodatkowa funkcja duplex pozwala na szybkie drukowanie dwustronne.
  • Wiele wydruków na jednej stronie – kserokopiarka kolorowa umożliwia łączenie oryginałów w jeden dokument. Możesz wydrukować 2, 4 i 8 stron oryginału na jednym arkuszu papieru.
  • Łatwa instalacja i szybki start – poleasingowa kserokopiarka biurowa nadaje się od razu do użytku, ponieważ w zestawie znajdują się tonery startowe, a jej instalacja sieciowa zajmuje dosłownie kilka chwil.
  • Wysoką jakość druku – gwarancję jakości gwarantują dodatkowe funkcjonalności, takie jak: usuwanie defektów tła, nawet czterokrotny zoom cyfrowy, a polimerowy toner Simitri HD nadaje połysk wydrukom.
  • Urządzenie wielofunkcyjne idealne do biura – posiada obsługę wiadomości e-mail, port USB, który umożliwia wydruki bezpośrednio z pamięci przenośnych, pozwala na skanowanie do najpopularniejszych formatów (jpg, tiff, pdf, xps). Dodatkowo posiada funkcję faxu, skanowania do folderów i maili.
  • Prosta obsługa w języku polskim – wszystko dzięki polskiemu menu oraz nakładce na pulpit.

 

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości. Wybierając tanią kserokopiarkę używaną, masz pewność, że przed oddaniem jej do eksploatacji została ona poddana renowacji, usunięto wszelkie usterki i wzbudzające wątpliwość elementy. Kolorowa kserokopiarka poleasingowa to dużo tańsza alternatywa dla urządzeń nowych i dodatkowo na każdym etapie jej użytkowania nasz serwis zapewnia wsparcie i pełną obsługę.

Urządzenie wielofunkcyjne powstałe z myślą o pracach biurowych. Dzięki funkcjonalności oraz drukarce sieciowej wraz ze skanerem ułatwia i przyśpiesza przesył dokumentacji.Bizhub C220 stał się flagowym urządzeniem na rynku urządzeń poleasingowych, a to za sprawą niezawodności oraz niskich kosztów eksploatacji w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń kolorowych o podobnych prędkościach wydruku.  Kserokopiarka poleasingowa Konica Minolta Bizhub C220 posiada polskie menu oraz naklejki na pulpit które powodują intuicyjną obsługę gąszcza funkcji. Wysoką jakość wydruków zapewnia polimeryzowany toner simitri HD który uwydatnia krawędzie kolorowych grafik, dlatego ten model jest rozchwytywany przez małe studia fotograficzne, do celów kartograficznych, projektowych oraz budowlanych. Dużym plusem jest rozpiętość gramatury papieru. Prezentowana Konica Minolta Bizhub C220 obsługuje media takie jak folia OHP do urządzeń laserowych stosowana do rzutników multimedialnych oraz kartoniki o gramaturze do 270g/m2 które świetnie nadają się na wizytówki lub dyplomy. Urządzenie posiada w standardzie dwustronny podajnik oryginałów ARDF kompatybilny również ze skanerem. Dzięki temu zaoszczędzamy czas, eliminując w ten sposób potrzebę ręcznego przekładania dokumentacji skanowanej do komputera. Konica Minolta bizhub C220 przetwarza dokumenty do pożądanego formatu (jpg, tiff, pdf, xps) co oznacza że na nasz komputer trafia gotowy sformatowany plik bez konieczności dalszych obróbek dokumentu. Wbudowana karta sieciowa wraz z modułami druku oraz skanera pozwala zastąpić liczne drukarki na biurkowe cechujące się małą wydajnością tonerów.

Kserokopiarka jest przygotowana do pracy przez nasz wykwalifikowany serwis który wymienia budzące wątpliwości części i materiały eksploatacyjne aby bardzo długo służyła swojemu nowemu właścicielowi. Kserokopiarka posiada tonery startowe w zestawie. Istnieje możliwość rozbudowy kserokopiarki o sorter zszywający oraz dziurkujący dokumenty, fax, lub kasety dodatkowe (dwie kasety , bank papieru).   W związku z wbudowanym systemem email, na życzenie klienta zostaje urządzenie podpięte do systemu powiadomień serwisowych. Skutkuje to bezpośrednim informowaniem serwisu o występujących zdarzeniach kserokopiarki, takich jak: uszkodzenia serwisowe, końcówki materiałów eksloatacyjnych oraz nadzór nad przeglądami.

Prezentowany model jest najczęściej nabywaną kserokopiarka ze względu na jej doskonałe radzenie sobie w środowisku sieciowym małych i średnich firm. Zawarte w niej funkcje obróbki dokumentu powodują iż jest to urządzenie uniwersalne dla praktycznie każdego wykonywanego zawodu lub profilu prowadzonej działalności.   Największą grupą odbiorców prezentowanego modelu to firmy związane z projektowaniem. Jakość wydruku oraz dopracowany sposób kserowania oraz odwzorowywania map (głównie cienkich linii żółtych) zaskarbił sobie uznanie wśród geodetów, architektów, inżynierów. Toner polimeryzowany Simitri HD nadający połysk wydrukom, nawet tym na zwykłym biurowym standardowym papierze o gramaturze 80gram, daje pole do działania fotografom oraz firmą produkujące foldery reklamowe gdzie jakość oraz estetyka jest kluczowym elementem pozyskania nowego klienta.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Tak
Gwarancja
Tak
Format
Od A5 do A3+
Gramatura
270g
Prędkość skanowania A4
220
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
29000
Wydajność toneru (kolorowego)
26000
Wydajność bębnów (czarnego)
100000
Wydajność bębnów (kolorowego)
70000
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
115000
Wydajność wywoływaczki (czarna)
570000

Dedykowane sterowniki

Sterownik dedykowany Bizhub C220 / C280 / C360 dla systemu 32 bity : Windows 7 Windows 8 Windows 10

Kliknij aby pobrać!

Sterownik dedykowany Bizhub C220 / C280 / C360 dla systemu 64 bity : Windows 7 Windows 8 Windows 10

Kliknij aby pobrać!

Program wspomagający łączność skanera kserokopiarki z komputerem

Kliknij aby pobrać!

Broszura reklamowa Konica Minolta Bizhub C220 / C280 / C360

Kliknij aby pobrać!

Konica Minolta Bizhub C220 / C280 / C360

Kliknij aby pobrać!