Kserokopiarki Nowe i Używane

Dokonać właściwego wyboruWybór kserokopiarek nowych i używanych

W urządzeniach, które Państwu proponujemy znamy każdą śrubkę, mamy pełną świadomość mocnych strony każdego modelu oraz ich profilu pracy. Marki Konica Minolta oraz Ricoh swoimi produktami doskonale się uzupełniają. Dzięki takiemu połączeniu, każda gałąź gospodarki znajdzie idealny model do swoich wymagań. Udanego zakupu dokona u nas zarówno osoba pracująca w biurze rachunkowym której priorytetem jest szybkie przetwarzanie danych i wyraźny druk czarno-biały, jak i geodeta, czy architekt, który poszukuje maszyny trzymającej skalę oraz uwydatniająca żółte oraz zielone cienkie linie projektów. W katalogu maszyn prezentujemy modele oferowane przez firmę Kserotech. Pokazujemy w nim spektrum możliwości jakie otwierają się przed każdą firmą skutecznie obniżając koszty obiegu dokumentacji.

W ofercie znajdują się urządzenia wielofunkcyjne kolorowe o różnych prędkościach oraz formatach papieru dedykowane do pracy sieciowej w korporacjach, ale tez w małych powierzchniach biurowych w centrum miast. Dużym postępem do jakiego doszli projektanci tych urządzeń jest opadający pas dzięki czemu elementy obrazowania kolorowego nie zużywają się podczas pracy w trybie czaro-białym. W związku z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami rozszerzyły się również funkcje jakimi można ułatwić sobie codzienną pracę. W połączeniu z formami finansowania takimi jak dzierżawa, czy leasing udogodnienie w firmie jest dostępne dla każdego.
Klasyczne czaro-białe kserokopiarki również przeszły duży progres technologiczny. Stały się bardziej kompaktowe, lżejsze, a przede wszystkim tańsze w eksploatacji. Ich mocną stroną jest przetwarzanie dokumentacji, szybkość pierwszej kopii, oraz wszechstronność sieciowa. Oferowane przez nas urządzenia czaro-białe marki ricoh są wyposażone w skaner kolorowy w połączeniu z podajnikiem oryginałów, co pozwala na sprawną archiwizację dokumentacji, czy tworzenie plików pdf.

Ważną sprawa przy wyborze kserokopiarki jest nie tylko jej cena. Istotnym elementem jest późniejsze utrzymanie w formie tonerów, czy części. Bardzo szybko dochodzi się do wniosku, że urządzenie na biurkowe za kilkaset złotych z marketu generuje znacznie większe koszty niż urządzenie wielofunkcyjne z nieporównywalną ilością funkcji.

Jak wybrać kserokopiarkę:

– Do jakiego typu pracy chcesz wykorzystywać zakupiony sprzęt?
(Drukuje projekty, czy same faktury, zdjęcia, a może koperty lub wizytówki)-> Potrzebujesz drukarki kolorowej, czy czarno-białej
– Jaki jest średnie zużycie papieru? (Wystarczy policzyć ilość ryz z faktur z zeszłego miesiąca) -> będziesz mógł policzyć jaką wydajność musi mieć toner oraz materiały eksploatacyjne.
– Jaki format oprócz A4 drukujesz najczęściej? (Czy przydałby się format A3, a może drukujesz na grubszym papierze o gramaturze np. 200mg -> pomoże to w wyborze urządzenia miedzy ricoh, a konica .
– Czy zależy Ci na dużej prędkości wydruku?
– Ile posiadasz komputerów podłączonych do sieci, które mogły by drukować i skanować na poszukiwanym urządzeniu.
– Jaką cenę chcemy przeznaczyć, by usprawnić funkcjonowanie firmy.
W tym momencie odsyłam do zapoznania się z możliwościami finansowania. Wielokrotnie właściciel firmy był zaskakiwany odmową współpracy ze strony dotychczasowego sprzętu drukującego, zadbaliśmy o to by żadna sytuacja nie była bez wyjścia.

W jaki sposób możemy Ci pomóc? Rozmową!

Nie każdy musi znać się na wszystkim.

Nie opowiemy o charakterystyce kruszyw pod budowę autostrady, czy hodowli szynszyli, ale na pewno możesz z nami porozmawiać otwarcie o kwestiach jakie wiążą się z wymiana kserokopiarki w Twojej firmie. Masz prawo nie wiedzieć co to jest developer, czy wałki registracji. Od tego masz nas! To naszym zadaniem jest wytłumaczć, doradzić, wskazać, porównać tak byś znalazł model spełniający oczekiwania. Nie mamy kserokopiarki spełniającej twoje oczekiwania w magazynie? To nie problem! Gdy zajdzie potrzeba znajdziemy dla Ciebie urządzenie w innych krajach Europy, gdzie mamy liczne kontakty.

 

Kserokopiarki z gwarancją i ubezpieczeniem