Outlet kserokopiarek biurowych

Outlet kserokopiarek biurowych A3 oraz A4

W każdej branży, która oferuje produkty dla swoich klientów zdarzają się pytania o odbiór sprzętu, który dotychczas był eksploatowany. W większości firm panuje trend do „wykańczania” urządzeń, sprzętów z przewodnią myślą „niech działa aż padnie”. Naturalną kolejnością rzeczy jest fakt, że…w końcu padnie.

W przypadku kserokopiarek biurowych najczęściej słyszymy stwierdzenie „wymienimy maszynę jak ta odmówi współpracy”. W konsekwencji 80% drukarek „odmawia współpracy” w najmniej odpowiednim momencie, czyli największego natłoku pracy, w szczycie sezonu, przy kończącym się za chwilę terminem oddania projektu. W tym momencie stojąc już pod ścianą decydujemy się, często nie mając już wyjścia na jeden z dwóch kroków.

-Pierwszy to szybki remont urządzenia, aby tylko zdążyć z terminami wydruku (czyli naprawę, która odkładaliśmy od dłuższego czasu). Taka decyzja często przewyższa wartość samego urządzenia.

-Drugą opcją jest kupno kserokopiarki, w związku z presją czasu decydujemy się na to co podsunie nam handlowiec. Bardzo często taka sytuacja skutkuje tym, że urządzenie jakie w takim okresie nabędziemy nie spełnia do końca wszystkich oczekiwań, utrzymania, jak i możliwości samego sprzętu. Nie od dzisiaj wiadomo ze stres i pośpiech nie jest dobrym doradcą.

Zdarzają się również sytuacje, w których użytkownicy sprzętu dochodzą do wniosku, że posiadany model w ich firmie jest niewystarczający. Powodów takiego stanu rzeczy może być kilka, jednym z nich jest np. konieczność nabycia urządzenia kolorowego, którego koszty wydruku są zbliżone do czarnobiałego w kserokopiarkach monochromatycznych i kolorowych. Rzesza klientów decyduje się na zakup kserokopiarki kolorowej. W tym momencie zostając z dwiema często zabierającymi dużo miejsca maszynami. Zupełnie niepotrzebnie. W takim wypadku firma Kserotech przychodzi z pomocą i odkupuje kserokopiarkę pod warunkiem, że jest w doskonałym stanie. Tego typu urządzenia nie są wymieniane z powodu nadmiernego wyeksploatowania, albo jak w przypadku stanu technicznego jaki można bardzo łatwo znaleźć na jednym z serwisów aukcyjnych, gdzie sprzedawane są urządzenia z klasycznego „dojedziemy ją do końca i wystawimy na …”. Urządzenia trafiające do nas z odsprzedaży nie różnią się niczym od maszyn zakupionych za granicą jako kserokopiarki poleasingowe A3. Muszą spełniać kilka warunków jakie stawia serwis urządzenia,

licznik – ten musi być możliwie jak najmniejszy co daje gwarancje poprawności działania elementów automatyki, sprzęgła, silniki
stan wizualny – jakość bieli na plastikach, brak zarysowań na obudowie, deklasują takie urządzenia uszkodzenia fizyczne, czyli połamane uchwyty, czy elementy obudowy

stan techniczny – odbiór maszyny, która pracowała w firmie zawsze wiąże się z koniecznością przeglądu drobiazgowego. Decydujemy się każdorazowo na wymianę podzespołów mogących mieć wpływ na nienaganną jakość wydruku.

Pochodzenie – najczęściej pozyskane urządzenia podczas wymiany kserokopiarek to te, które od nowości należą do firmy lub zostały zakupione w naszej firmie i mamy pełną dokumentację serwisową.

Takie urządzenia mogą zostać przez nas polecane do dalszej eksploatacji. Po stosownych wymianach, drobiazgowym wyczyszczeniu, umieszczane w zakładce OUTLET na naszej stronie internetowej. Opisy są sporządzane do każdego urządzenia osobno, podobnie jak zdjęcia jakie umieszczamy przy każdej z propozycji. Zasada jest jedna, kto pierwszy ten lepszy. Każda kserokopiarka, która znajdzie nabywcę zostaje opisana w zestawieniu. Dopuszczamy również pomoc w sprzedaży kserokopiarki, gdy firma klienta zawiesza swoją działalność lub likwiduje oddział, zaś urządzenia drukujące są w bardzo dobrej kondycji. Odbieramy takie maszyny umożliwiając w ten sposób zwolnienie zajmowanego lokalu przez naszego klienta.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz urządzeń w zakładce outlet. Będą pojawiać się w zależności od dostępności. Urządzenia są objęte gwarancją rozruchową, jak i pisemną gwarancją taką jak za każdą kserokopiarkę poleasingowa zakupioną w firmie Kserotech w Chorzowie.