Zasięg dostaw

Darmowa dostawa kserokopiarkiszybki serwis kserokopiarek Śląsk

Transport urządzenia wielofunkcyjnego ze względu na gabaryty oraz ich specyfikacja jest niezwykle istotna. Posiadają delikatne elementy takie jak lasery czy skaner, koniecznym warunkiem jest pionowe przewożenie sprzętu. Dlatego po zakupie kserokopiarki nasz serwis w sposób bezpieczny i zgodny ze sztuką transportu sprzętu elektronicznego dostarczy go do Twojego biura. Dla województw Śląskiego, Opolskiego, Małopolskiego taka usługa jest całkowicie bezpłatna. Przystosowaliśmy samochody do sprawnego przetransportowania kserokopiarki w pozycji stojącej, dzięki czemu proszki,tonery oraz elementy ruchome są w pozycji neutralnej i nie ulegają przemieszczeniu się w przypadku nadmiernego nachylenia urządzenia

Wysyłka kserokopiarki

Zapewniamy poziom obsługi sprzedażowej na wysokich standardach, dlatego dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych firm oferujących serwis kserokopiarek możemy zaproponować wysyłkę kserokopiarki za pośrednictwem firm kurierskich w formie przesyłki paletowej. Wypracowaliśmy dwie możliwości ułatwiające kwestie wdrożenia kserokopiarki.

  • urządzenie trafia bezpośrednio do siedziby firmy nabywającej sprzęt. Nie pozostawiając klienta z kwestiami podłączenia do sieci komputerowej lub przeszkolenia pracowników. Serwisant z firmy która przejmie opiekę nad urządzeniem dokonuje procesu instalacji kserokopiarki, podłączy, wytłumaczy i sprawdzi poprawność działania po transporcie.
  • urządzenie trafia do firmy serwisowej, klient sam umawia się kiedy i w jakim charakterze ma być kserokopiarka dostarczona
  • urządzenie trafia do klienta który posiada podstawowe informacje o swojej sieci komputerowej. Dla takich klientów przygotowywana jest krótka instrukcja wprowadzenia do obsługi funkcji kserokopiarki, oraz instrukcje dotyczące instalacji oprogramowania drukarki oraz skanera.

Dostawy wysyłkowe materiałów eksploatacyjnych oraz tonerów.Dostawa toneru w 24h

Dzięki współpracy z dostawcami części do kserokopiarek min. z Japonii, Niemiec, Austrii, USA oraz Wielkiej Brytanii, na potrzeby magazynu serwisu sprowadzane są liczne części ciężko dostępne w Polsce. Elementy plastikowe takie jak zaczepy czy zębatki jak również ekrany dotykowe dostarczamy za pośrednictwem współpracy z firmą kurierską. Posiadamy również tonery, bębny, pasy transmisyjne, elementy dla serwisu jak również części które użytkownik wymienić we własnym zakresie. W przypadku poszukiwania danej części prosimy o kontakt.

Sprzedaż kserokopiarek na całą Polskę

Dzięki doświadczeniu związanym ze sprzedażą kserokopiarki na terenie całego kraju, istotnym elementem jest wsparcie serwisowe. Kupując urządzenie otrzymujesz gwarancje, oraz pomoc przy wdrożeniu go w swojej firmie. Obserwując inne firmy które sprzedają urządzenia kluczowym elementem jest czas dojazdu serwisu. Dystanse rzędów 300km jaki jest np. Katowic do Warszawy skutkuje unieruchomieniem urządzenia na kilkadziesiąt godzin, jest uzależniony od dyspozycji serwisu oraz warunkom drogowym. Dlatego firma Kserotech, dzięki pozytywnych relacji z innymi firmami z branży kserokopiarkowej, jest w stałym kontakcie z firmami serwisującymi z większości polskich miast wojewódzkich. Mimo skupieniu się na rynku lokalnym, daje to możliwość nabycia urządzenia wielofunkcyjnego do biura, pozostawienia klienta np. ze Szczecina bez wsparcia serwisowego, co jest naszym priorytetem. Dbamy by reakcja serwisu była maksymalnie skrócona oraz by ochrona gwarancyjna była realizowana przez firmę serwisową z Twojej okolicy.

dostawa kserokopiarek na całą polske