Dlaczego my

Jak wybrać odpowiednią kserokopiarkę do swojego biura

Wiem wszystko o kserokopiarkach. Sprawdź sam.

Szukasz odpowiedniego urządzenia wielofunkcyjnego do biura? Nie wiesz jaką drukarkę kupić, lub dużo skanujesz? A może potrzebujesz wydzierżawić sprzęt? Dobrze trafiłeś.

Jestem partnerem serwisowym kserokopiarek Konica Minolta Bizhub i Ricoh.

Nie znasz? – Nie szkodzi. Opowiem, doradzę, wyjaśnię.

Co mogę zaproponować?

Kserokopiarki z opcją wynajmu i dzierżawy, kserokopiarki używane, urządzenia wielofunkcyjne, ksero do biur i do użytku domowego i wiele innych.

Sprzęt sprowadzam z Niemiec i Austrii, poddaję go sprawnościowym testom technologicznym i oddają w Twoje ręce.

Jestem człowiekiem, i tak samo podchodzę do Ciebie. Szef zlecił Ci reaserch sprzętu do biura? Nie znasz się na tym? Pomogę w wyborze najkorzystniejszego urządzenia, razem wybierzemy sprzęt i ustalimy zakres mojej pomocy. Jakiej pomocy? Po prostu wiem, że każdy sprzęt potrzebuje serwisu. Nie sztuką jest kupić towar i wyjść. A co potem? Za rok, niekonserwowana maszyna zaczyna szwankować, obieg dokumentów w firmie już nie jest płynny, a Ty dzwonisz do serwisu. Czasami jest za późno. Ja ze swojej strony pomogę Ci wybrać model maszyny spełniający Twoje oczekiwania, utrzymam ją w optymalnym stanie użyteczności przez długi czas i na końcu zajmę się rozkładem na czynniki pierwsze i złomowaniem sprzętu.

Nie musisz się tym zajmować. Wystarczy zadzwonić.

Właśnie, tu jest telefon do mnie 517-284-226 ,  na email: biuro@kserotech.pl , ta tu kontakt na facebooku – https://www.facebook.com/kserokopiarkichorzow/.

Kupiłeś u mnie kserokopiarkę i zastanawiasz się czy zawracać głowę z pytaniem
o niego w niedzielę po południu? – Tak, pisz śmiało. Od tego jestem.

Nosisz się z zakupem kserokopiarki, ale masz dużo pytań – Dzwoń, pisz, mailuj.

Pomogę stworzyć Ci optymalną konfigurację urządzeń kopiujących w Twojej frmie. Nie mam szablonu cennika, bo do Ciebie i innych klientów podchodzę indywidualnie. Każdy potrzebuje innego technologicznego rozwiązania, każda firma potrzebuje innego sprzętu, więc każde rozwiązanie proponowane z mojej strony będzie inne.

Przyjdź, napisz. Dobierzemy kserokopiarkę dla Ciebie.

kserokopiarka do biura

„KSEROTECH – technologia biurowa w najlepszym wydaniu”