Skip to main content

Monochromatyczna kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 363

SPRZEDANE

 • 36 kopii na minute
 • drukarka sieciowa A3
 • skaner sieciowy A3 w kolorze
 • dwustronny podajnik oryginałów ARDF
 • wbudowany duplex do dwustronnego wydruku
 • nowe materiały eksploatacyjne
 • panel w języku Polskim
 • cztery uniwersalne kasety na papier
 • podajnik boczny do grubszych papierów
 • zoom cyfrowy
 • niskie zużycie prądu
 • tworzenie plików PDF, TIFF, JPG
 • łączenie oryginałów
 • kody użytkowników
 • wbudowany dysk
 • licznik całkowity 149374 kopii

 

Kserokopiarka monochromatyczna z kolorowym skanerem sieciowym Konica Minolta Bizhub 363 z całkowicie nowymi materiałami eksploatacyjnymi. Urządzenie oddane w rozliczenie za nowa kserokopiarkę kolorową zdolną do większych obciążeń z powodu rozwoju firmy i stworzeniu kolejnych miejsc pracy. Serwisowana od początku przez nasz serwis, regularnie konserwowana oraz wymieniane części zgodnie z siatką napraw proponowaną przez producenta Konica Minolta. Maszyna stała w klimatyzowanym pomieszczeniu, dzięki czemu nie posiada odbarwionych plastików, zwłaszcza elementów białych które lubią żółknąć. Brak otarć na obudowie dzięki czemu urządzenie prezentuje się jak nowe.

Kserokopiarka trafiła do nas z wytartym wałkiem teflonowym oraz końcówka żywotności developera oraz bębna, poprzedni klient postanowił już nie inwestować w nią mając na uwadze zbliżającą wymianę na kolorowy model. Nasz serwis wyremontował urządzenie, zostały wymieniony zestaw rolek w banku papieru z którego najczęściej korzystano, jak również zestaw sprzęgieł decydujących o odpowiednim podaniu papieru. Z elementów wpływających na jakość wydruku wymianie został poddany wałek teflonowy jak również odrywacze papieru, termistor który był powodem wytarcia się poprzedniego wałka teflonowego. Pomijając bardzo niski przebieg jak i wygląd zewnętrzny aby wymieniliśmy elementy obrazowania takie jak rura bębna, developer, dystanse, listwa czyszcząca które producent deklaruje na 80tyś kopii. Przy takim remoncie cala maszyna została wnikliwie wyczyszczona, nasmarowana jak i sprawdzona pod kątem poprawności działania. Wisienką na torcie jest całkowicie wyczyszczony panel dotykowy wraz z elementami sterowania. Naklejone zostały nowe emblematy na pulpit w języku polskim co dodatkowo poprawia walor estetyczny urządzenia.

Funkcje urządzenia opisane już w dziale katalogu maszyn, takie jak duplex czy dwustronny sieciowy skaner działają bez zarzutu. Dodatkowo poprzedni klient do urządzenia dorzucił niewykorzystany pełnowartościowy toner w zamienniku. Dzięki czemu można wykonać na Bizhub 363 równowartość 20000stron A4 bez kosztów własnych. Czy urządzenie jest drogie w utrzymaniu? To pytanie pada bardzo często, nie naciskamy klienta by zakupywał tonery w naszej firmie. Zdajemy sobie sprawę że koszty przesyłki mogą znacznie podnieść cenę tonera. Nalegamy by toner nie był „sypany” i posiadał dobrą jakość. Średnio koszt toneru to okolo 120zl netto. Wracając do pytania 120zł gdy podzielimy na ilość stron jakie zrobimy na tonerze 20tys daje nam koszt wyprodukowania jednej kopii A4, uzyskamy 0,006zł. Jest to uproszczone wyliczenie ale świetnie oddaje różnice miedzy na biurkowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi a tego typu profesjonalnymi maszynami biurowymi A3. Prezentowany model posiada bank papieru z kółkami co umożliwia ustawienie jej w dowolnym miejscu w swoim biurze. Ważną sprawa jest fakt iż kserokopiarka nie posiada modułu wi-fi w standardzie. W cenie 120 zł brutto dołączymy do zestawu moduł zewnętrzny umożliwiający podłączenie kserokopiarki do istniejącej sieci bezprzewodowej.

Zdjęcia umieszczone na tej stronie są faktycznym odzwierciedleniem urządzenia. W razie wszelkich pytań dotyczących tego egzemplarzu proszę o skorzystanie z chatu na stornie internetowej (niebieski przycisk w prawym dolnym rogi strony) Oczywiście na urządzenie jest 5 letnia gwarancja na całe urządzenie jak również rozruchowe 20tyś kopii na materiały eksplaotacyjne. Na terenie województwa śląskiego transport gratis, w przypadku wysyłki prosimy o kontakt. Jesteśmy jednak zwolennikami osobistego dostarczania sprzętu, szkoda by tak utrzymana maszyna ucierpiała podczas przesyłki paletowej.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! 2600 zł brutto
Kolor
Nie
Gwarancja
Tak
Format
A5-A3
Gramatura
256
Prędkość skanowania A4
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
23000
Wydajność toneru (kolorowego)
Wydajność bębnów (czarnego)
80000
Wydajność bębnów (kolorowego)
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
Wydajność wywoływaczki (czarna)
80000

Dedykowane sterowniki

Aktualnie nie ma sterowników
Skontaktuj się telefonicznie!