Skip to main content

Kserokopiarka Ricoh MP 2352 / 2852 / 3352

Ricoh MP 2352 to tania w eksploatacji kserokopiarka, która umożliwia szybki wydruk nawet do 28 kopii na minutę. Kserokopiarka pozwala na wydruki czarnobiałe A3, ale posiada także wbudowany kolorowy skaner, pozwalający na skanowanie dokumentów do najpopularniejszych formatów, w tym PDF. Model ten cechuje bardzo elegancki design i kompaktowa budowa. Dotykowy ekran i intuicyjna obsługa to jego dodatkowe atuty. Wsparcie dla technologi Java pozwala na wydruk z urządzeń mobilnych, a wbudowana karta sieciowa umożliwia na szybką i prostą konfigurację urządzenia w biurze.

Dlaczego warto wybrać kserokopiarkę Ricoh MP 2352?

• Szybki wydruk – nawet 28 stron mono w 60 sekund. To niesamowita oszczędność czasu, a co za tym idzie: i pieniędzy.
• Kopiowanie bez konieczności przekładana kartek – podajnik ARDF to już standard, w tego typu urządzaniach. Wystarczy rozpiąć dokumenty, położyć je na podajniku i wybrać liczbę kopii. Resztę zrobi urządzenie.
• Łatwe drukowanie dwustronne – wszystko za sprawą funkcji duplex. To dzięki niej kopiarka sama przekłada kartki do dwustronnego druku.
• Szybki start i instalacja – drukarka posiada już toner startowy, co oznacza, że po instalacji nadaje się od razu do użycia.
• Wysoka jakość wydruków – dzięki współpracy z Adobe kserokopiarka otrzymała dodatkowe wsparcie plików PDF. Są one przetwarzane szybciej, a ich wydruk jest dużo lepszy.
• Różne rodzaje papieru – boczny podajnik umożliwia wydruk na niestandardowych rozmiarach papieru.
• Idealne rozwiązanie do biura – kompaktowa budowa, duża pojemność papieru, interfejs USB, wbudowana karta sieciowa oraz kolorowy skaner to atrybuty, które przemawiają za modelem Ricoh MP 2352.

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości. Kserokopiarka jest modelem używanym, który został poddany renowacji i regeneracji. Za jego działanie odpowiada nasz serwis. Wybierając ten model masz pewność, że kupujesz kserokopiarkę z gwarancją, która posłuży Twojej firmie prze kolejne lata.

Czarno biała kserokopiarka biurowa 

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Ricoh MP 2852 Stylowo zaprojektowane urządzenia Aficio™MP 2852  to wielofunkcyjne urządzenia czarno-białe formatu A3, wyposażone w zaawansowane funkcje umożliwiające ekonomiczne kopiowanie, lokalne drukowanie za pomocą portu USB, komunikację faksową oraz skanowanie sieciowe. Jednocześnie są to najmniejsze w swojej klasie urządzenia formatu A3, jeśli chodzi o zajmowaną powierzchnię. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania oraz szybkiemu działaniu urządzenia te zwiększają wydajność w biurze. Drukowanie dwustronne w standardzie, kolorowe skanowanie, duża pojemność papieru i szeroka gama obsługiwanych mediów zwiększają ich wszechstronność. Urządzenia te oferują funkcjonalność, której potrzebujesz, w cenie, na jaką możesz sobie pozwolić.

Pierwszy model promujący nowa linie stylizacyjna urządzeń Ricoh. Całkowicie przeprojektowano obudowę składającą się z lekkich oraz trwałych tworzyw. Plusem jest również aluminiowa rama maszyny co znacznie odchudziło urządzenie. Nowości wprowadzone z modelem to nie tylko design, szereg udogodnień można zaobserwować w samej obsłudze kserokopiarki. nowoczesny pojemnościowy ekran dotykowy z przeprojektowanym menu powoduje iż użytkowanie staje bardziej intuicyjne. Współpraca firmy Ricoh wraz z Adobe za owocowała wdrożeniem wsparcia wydruków PDF co znacznie skróciło ich przetwarzanie. W efekcie otrzymujemy wszechstronne urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, lżejsze oraz mniejsze od poprzedniego modelu. Oferowany Ricoh posiada już wsparcie Java umożliwiające korzystanie z wydruków z urządzeń mobilnych oraz podłączeniem szeregu opcji ułatwiające logowanie takie jak magnetyczne karty dostępu czy czytniki linii papilarnych

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Nie
Gwarancja
Tak
Format
Od A6 do A3
Gramatura
52-157
Prędkość skanowania A4
50
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
11000
Wydajność toneru (kolorowego)
-
Wydajność bębnów (czarnego)
60000
Wydajność bębnów (kolorowego)
-
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
-
Wydajność wywoływaczki (czarna)
60000

Dedykowane sterowniki

dedykowany sterownik dla windows 32 bity dla Ricoh mp 2852

Kliknij aby pobrać!

dedykowany sterownik dla windows 64 bity dla Ricoh mp 2852

Kliknij aby pobrać!

program wspomagający skanowanie przez FTP

Kliknij aby pobrać!