Skip to main content

Konica Minolta Bizhub 4050

Kserokopiarka biurowa A4 Konica Minolta Bizhub 4050 / 4750

 • monochromatyczny wydruk
 • prędkość 40 / 47 stron na minutę
 • kolorowy skaner dwustronny, sieciowy
 • dwustronna drukarka sieciowa
 • pojemnościowy 7 calowy wyświetlacz
 • wydajny toner na 20tyś stron
 • ręczny podajnik dokumentów
 • wysokie obciążenie miesięczne
 • niskie zużycie energii
 • obsługa pendrive
 • wysyłka email, ftp, smb
 • drukowanie oraz skanowanie z urządzeń przenośnych

 

 

Drukarka sieciowa o nieprzeciętnej wytrzymałości

Kserokopiarka czaro-biała A4 z zacięciem do pracy korporacyjnej może poszczycić się nie spotykanym w tym segmencie obciążeniem miesięcznym. Stworzona do dużej ilości wydruków przy kompaktowej wielkości poszukiwana jest w biurach rachunkowych jak i oddziałach banku. Wysokiej jakości wydruk, duże tonery oraz praca w sieci gwarantuje sprawne wytwarzanie dokumentacji minimalizując czas potrzebny na przetworzenie pliku wysyłanego z komputera. Klasyczna droga papieru maksymalnie skrócona połączona z dużą prędkością 40 lub 47 stron na minutę zaspokaja zapotrzebowanie na druk nawet kilku stanowisk komputerowych na raz.
Producent przewiduje obciążenie miesięczne nawet 100tyś wydruków co jest imponującym wynikiem jak dla tak małego urządzenia. Podobnymi wynikami mogą się pochwalić maszyny z rodziny A3. Przeznaczenie oraz naturalne środowisko dla Bizhub 4050 zostało skrupulatnie przemyślane przez producenta. Na pierwszy rzut oka widać minimalistyczne rozmieszczenie przycisków oraz duży dotykowy ekran, skonstruowany tak, by obsługa była intuicyjna zaś najczęściej używane funkcje pod „palcem”.

Kserokopiarka mono z kolorowym skanerem Bizhub 4050

W każdej firmie obieg dokumentów musi opierać się o digitalizacje dokumentacji, wysyłki email, zestawienia w formie pdf. Wyposażona w automatyczny podajnik przeznaczony nie tylko do kserowania, otwiera szereg możliwości dzięki skanerowi, żywcem ściągniętego z urządzeń kolorowych A3. Łatwość wykonania skanu, brak konieczności dodatkowej obróbki pliku przed zapisem do pdf, i gotowy plik w folderze zaoszczędza czas no i pieniądze. Wbudowany moduł email, powoduje ze mała kserokopiarka stojąca miedzy biurkami staje się centrum dystrybucji i obrotu informacjami nawet poza mury firmy.

Modułowy system obrazowania

W przypadku kserokopiarek A3 oraz ich charakteru, skomplikowanymi mechanizmami, elementami eksploatacyjnymi, często wymiana bębna, developera wymaga wizyty serwisu oraz prac związanych z wymianą elementu. W przypadku urządzeń nabiurkowych, te czynności są pozostawione do wykonania przez użytkowników. Z większym lub mniejszym strachem przed uszkodzeniem użytkownik postępuje z wytycznymi na opakowaniu by moc kontynuować zaplanowaną pracę. Konica Minolta Bizhub 4050 w temacie wymian zaczerpnęła właśnie z domowych małych nabiurkowych drukarek. Wymiana toneru czy bębna, została uproszczona do maksimum. otwarcie klapy i pociągniecie opisanego elementu kończy historie z brudzeniem się butlami, odpinanie switch-ów itd. zamawiając toner lub bęben otrzymujesz gotowy do zainstalowania moduł który może oczekiwać na swoją kolej nie narażając użytkownika na przestój w druku.

Toner dostępny w naszym sklepie internetowym

 

Podajnik mediów

W drukarkach typu HP z początku lat 2000 cenną zaletą były podajniki znajdujące się nad kasetą z papierem. Największą popularnością cieszyły się drukarki HP 2055dn na których drukowano recepty lub skierowania w przychodniach oraz szpitalach. Prezentowana biurowa drukarka sieciowa Bizhub 4050 posiada tackę podawania specjalizującą się w kopertach, niestandardowych formatach jak również wspomnianych receptach. Dzięki szerokiemu systemowi rolek, kartka wchodzi równo co zapewnia centralizacje nadruk, oraz pewność ze kolejny nadruk trafi w to samo miejsce.

Nowoczesny wygląd

Drukarki nabiurkowe to mebel który najczęściej był umieszczony gdzieś pod biurkiem, w zacienionym miejscu lokalu. Czarna obudowa Konica Minolta Bizhub 4050 faktura obudowy powoduje ze z czasem nie będzie szpecić pełna gamą odcienia żółci, jest to dodatkowo atut tego typu sprzętu gdyż z założenia ma być on podręczny i być zawsze do szybkiej dyspozycji użytkownika. Można odnieść wrażenie że mały Bizhub garściami czerpie z większych modeli Konica Minolta nie tylko pod kątem funkcji, oraz obsługi ale również wygląd został bardzo sprytnie przerysowany. Dodatkowo urządzenie posiada w opcji oryginalną szafkę na której można ustawić kserokopiarkę. Dzięki czemu całość tworzy spójną część nowoczesnego biura w centrum miasta, kancelarii adwokackiej, biura rachunkowego, działu zaopatrzenia i logistyki.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Nie
Gwarancja
Tak
Format
A5-A4
Gramatura
60-120
Prędkość skanowania A4
45
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Nie
Wydajność toneru (czarnego)
20000
Wydajność toneru (kolorowego)
Wydajność bębnów (czarnego)
60000
Wydajność bębnów (kolorowego)
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
Wydajność wywoływaczki (czarna)

Dedykowane sterowniki

Dedykowany sterownik do kserokopiarki Bizhub 4050 32-bity

Kliknij aby pobrać!

Dedykowany sterownik do kserokopiarki Bizhub 4050 64-bity

Kliknij aby pobrać!

Program wspomagający skanowanie

Kliknij aby pobrać!

Skrócona obsługa kserokopiarki Bizhub 4050

Kliknij aby pobrać!