Skip to main content

Kserokopiarka Ricoh MP C3002 / C3502

Najpopularniejszy zawodnik biurowy. Idealna do pracy w biurze zastąpi wszystkie na biurkowe urządzenia.

Ricoh MP C3002 to jedna z najpopularniejszych kserokopiarek kolorowych, tania w eksploatacji  wydruk nawet do 35 kopii na minutę. Urządzenie doskonale sprawdza się jako drukarka A3, lecz na uwagę zasługuje również dwustronny skaner kolorowy. Model jest z nowoczesnej lini urządzeń biurowych, taki wygląd idealnie wpasuje się w reprezentacyjne części firmy takie jak sekretariat lub biuro prezesa. Dotykowy ekran i intuicyjna obsługa to jego dodatkowe atuty. Wsparcie dla technologi Java pozwala na wydruk z urządzeń mobilnych oraz personalizowanie działania dzięki możliwości wgrywania protokołów rozszerzając możliwości programowe maszyny, wbudowana karta sieciowa umożliwia korzystanie z drukarki i skanera pracownikom wraz ze wsparciem polskiego intuicyjno-obrazkowego sterownika z pełną gamą funkcji urządzenia.

• Szybki wydruk – mimo funkcji kolorowej czas potrzebny na pierwszy wydruk to zaledwie 8 sekund
• Kopiowanie bez konieczności przekładana kartek – podajnik ARDF o prędkości do 51 stron na minute
• Łatwe drukowanie dwustronne – wszystko za sprawą funkcji duplex.
• Szybki start i instalacja – drukarka posiada już toner startowy, co oznacza, że po instalacji nadaje się od razu do użycia.
• Wysoka jakość wydruków – dzięki współpracy z Adobe kserokopiarka otrzymała dodatkowe wsparcie plików PDF. Są one przetwarzane szybciej, a ich wydruk jest dużo lepszy. Poprawione nakładanie toneru zaowocowało ostre krawędzie wydruku.
• Różne rodzaje papieru – boczny podajnik umożliwia wydruk na niestandardowych rozmiarach papieru. Dodatkowym atutem jest drukowanie na tekturach oraz nadruk na kopertach
• Idealne rozwiązanie do biura – funkcjonalność oraz wielkość usprawni prace w każdej firmie, dzięki wydajnym tonerom znacząco obniży koszty obiegu dokumentów. Jest to idealna propozycja dla firm chcących się pozbyć na biurkowych drukarek kolorowych w których co chwilę trzeba wymieniać wkłady drukujące za nieporównywalną kwotę.

Wbudowany 200Gb dysk pozwala magazynować często kserowane dokumenty w zasobach urządzenia. Dzięki możliwości szyfrowania folderów, oraz czasowego usuwania automatycznego. Dokumenty są bezpieczne i nie ma możliwości ich podglądu przez osoby trzecie.

Ekologia wsparta ekonomia. Ricoh mp C3002 z utrwalaniem indukcyjnym

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Ricoh MP C3002 , wyposażone w zaawansowane funkcje umożliwiające ekonomiczne kopiowanie, lokalne drukowanie za pomocą portu USB, komunikację faksową oraz skanowanie sieciowe. Jednocześnie są to najmniejsze w swojej klasie urządzenia formatu A3, jeśli chodzi o zajmowaną powierzchnię. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania oraz szybkiemu działaniu urządzenia te zwiększają wydajność w biurze. Drukowanie dwustronne w standardzie, kolorowe skanowanie, duża pojemność papieru i szeroka gama obsługiwanych mediów zwiększają ich wszechstronność. Urządzenia te oferują funkcjonalność, której potrzebujesz, w cenie, na jaką możesz sobie pozwolić.

Model promujący nowa linie stylizacyjna urządzeń Ricoh. Całkowicie przeprojektowano obudowę składającą się z lekkich oraz trwałych tworzyw. Plusem jest również aluminiowa rama maszyny co znacznie odchudziło urządzenie. Nowości wprowadzone z modelem to nie tylko design, szereg udogodnień można zaobserwować w samej obsłudze kserokopiarki. nowoczesny pojemnościowy ekran dotykowy z przeprojektowanym menu powoduje iż użytkowanie staje bardziej intuicyjne. Współpraca firmy Ricoh wraz z Adobe za owocowała wdrożeniem wsparcia wydruków PDF co znacznie skróciło ich przetwarzanie. W efekcie otrzymujemy wszechstronne urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, lżejsze oraz mniejsze od poprzedniego modelu. Oferowany Ricoh posiada już wsparcie Java umożliwiające korzystanie z wydruków z urządzeń mobilnych oraz podłączeniem szeregu opcji ułatwiające logowanie takie jak magnetyczne karty dostępu czy czytniki linii papilarnych

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Tak
Gwarancja
Tak
Format
A5-A3
Gramatura
52-300g
Prędkość skanowania A4
50
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Nie
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
28000
Wydajność toneru (kolorowego)
18000
Wydajność bębnów (czarnego)
300000
Wydajność bębnów (kolorowego)
150000
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
240000
Wydajność wywoływaczki (czarna)
300000

Dedykowane sterowniki

Aktualnie nie ma sterowników
Skontaktuj się telefonicznie!