Skip to main content

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C258 / C308 / C368

Konica Minolta Bizhub C258 / C308 / C368  kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla profesjonalistów

 • prędkość 25 / 30 / 36 kopii na minutę
 • podstawa w standardzie
 • drukarka kolorowa sieciowa
 • skaner dwustronny kolorowy sieciowy
 • dynamiczny licznik ECO
 • funkcja usuwania pustych stron
 • inteligentna funkcja kolejkowania zadań
 • mobilne drukowanie z smartfonów lub tabletów
 • podgląd skanowanego dokumentu w czasie rzeczywistym
 • Fotografowanie kart oraz dokumentów
 • tryb oszczędności toneru
 • pełen dostęp online
 • podajnik boczny z możliwością wydruku na kopertach oraz tekturach
 • intuicyjny panel dotykowy w języku polskim
 • zwiększona żywotność materiałów eksploatacyjnych
 • bezpłatne oprogramowanie drukarki oraz skanera na google play
 • protokoły email, smb, ftp
 • funkcja „skanowania do domu”
 • łączenie oryginałów
 • możliwość rozbudowy o fax, finisher, bank papieru, czytnika kart, klasycznej klawiatury QWERTY

Kserokopiarka z certyfikatami RODO oraz ISO

Urządzenie spełniające najsurowsze wymogi ochrony danych osobowych. Szerokie możliwości zabezpieczenia skanów oraz skrzynek użytkowników za pomocą haseł oraz ich automatycznego usuwania idealnie wpisuje się w swobodna prace w kancelariach prawnych, urzędach państwowych, podmiotach samorządowych czy agencjach detektywistycznych.

Prezentowany model doskonale nadaje się do niewielkich biur, szerokie możliwości kopiowania wraz z wprowadzonymi do bizhuba c258 oraz bizhub c308 udogodnieniami takimi jak podgląd na ekranie kopiowanego dokumentu, spersonalizowania przycisków funkcyjnych na pasku funkcji pozwala zaoszczędzić papier oraz czas przy konfiguracji urządzenia do wykonania zadania. Unikalna funkcja „fotografowanie kart ” pozwala na umieszczanie awersu i rewersu oryginału na jednej stronie np paszportów, praw jazdy lub innych dokumentów niezbędnych do czynności kadrowo-płacowych.

Kolejną innowacją jest programowe wsparcie kolejki zadań, cechuje to inteligentnym rozpoznaniem konfliktu przy nadaniu wydruku. urządzenie nie zatrzyma szeregu późniejszych prac w przypadku np. niewłaściwego papieru w którymś z zadań lecz poinformuje o zdarzeniu użytkownika a następnie do kolejnej pracy pozostawiając problem do rozwiązania.

Ekologia oraz Ekonomia w parze z wysoką jakością to największy atut Bizhub C258

Ekologiczny bizhub posiada szereg rozwiązań pozwalających na oszczędność nie tylko tonerów ale przede wszystkim energii elektrycznej. Kluczowym rozwiązaniem jest uruchamianie tylko tej partii urządzenia która pozwala na wykonanie danego zadania. Przy skanowaniu ECO zostaną przetworzone dokumenty za pośrednictwem szyby lub podajnika oryginałów bez konieczności rozgrzewania urządzenia i przeprowadzanie procesu synchronizacji materiałów obrazowania. w przypadku wydruku ECO uruchamiana jest tylko główna część kserokopiarki bez wzbudzania skanera oraz rozgrzewania lampy ekspozycyjnej. Tylko ta jedna funkcja widocznie obniża koszty energii elektrycznej, można się o tym przekonać śledząc licznik ECO np. zużycia energii.

Panel dotykowy jest nie tylko konsolą do uruchamiania poszczególnych funkcji kserokopiarki czy wybór odpowiedniego adresata skanowanych dokumentów. Jest to wielofunkcyjny wyświetlacz umożliwiający min. podgląd skanowanego dokumentu w czasie rzeczywistym. Oznacza to ze na wyświetlaczu można zredagować plik pdf lub sprawdzić jego czytelność, format oraz ostrość przed bezpośrednim wysłaniem e-mailem. Przy skanowaniu zostało również wprowadzone udogodnienie dla archiwizacji dokumentacji. Oprócz standardowego nadawania nazw plików znanego już ze wcześniejszych modeli projektanci postarali się przejrzystość dzięki dodawaniu komentarzy do skanów. Nie tylko daty i godziny ale również własnego tekstu w formie notki pomocniczej. O przejrzystość partii dokumentacji skanowanej za pomocą podajnika oryginałów czuwa funkcja usuwania pustych stron. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie zwłaszcza gdy oryginały są pomieszane, jednostronne z dwustronnymi. Podczas obrotu każdej z kartek skaner odrzuca puste białe strony. Tworzy to plik PDF bez pustych wstawek.

Skaner oraz wydruk możliwy z urządzeń mobilnych dzięki darmowym oprogramowaniom – Bizhub C258

Oprócz kilku opisanych nowości kserokopiarka posiada całą paletę funkcji dostępnych ze wcześniejszych urządzeń kolorowych. Toner Simitri, możliwość rozbudowy o fax finisher lub bank papieru. Ta generacja kserokopiarek w pełni współpracuje z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablety czy smartfony. Biurowa kserokopiarka kolorowa Konica Minolta przygotowała oprogramowanie nie tylko dla administratorów ułatwiającą konfiguracje skanera czy skrzynek użytkownika, ale przede wszystkim dla użytkowników. Programy znajdujące się na platformie Google Play i App Store pomagają korzystać z funkcji drukarki i skanera za pośrednictwem telefonu w taki sam sposób jak z tradycyjnego laptopa czy komputera stacjonarnego.

 

Kserokopiarka kolorowa dla biura Konica Minolta Bizhub C308

Urządzenie dostępne jako poleasingowa kserokopiarka kolorowa, zabezpieczona na czas transportu. Zgodnie z zaleceniami producenta transport odbywa się na przystosowanej palecie wraz z zabezpieczeniami w razie przechyłów. Zakup kserokopiarki kolorowej A3 nie wiąże się z doborem płatnych opcji. Dzięki naszej współpracy z dostawcami urządzeń Konica Minolta, oferowany przez nas model jest dodatkowo wyposażony w podajnik oryginałów. Należy pamiętać że w odróżnieniu od urządzeń poleasingowych, nowa kolorowa kserokopiarka biurowa nie posiada w zestawie tonerów. Zaleceniem producenta jest uruchomienie maszyny z oryginalnymi tonerami. Jest to związane z pierwszą kalibracja urządzenia, ustawień proporcji developera oraz przeprowadzenia poprawnie procedury instalacyjnej. Dochodzi wtedy do zmieszania się tonera oraz developera zapewniając w późniejszym użytkowaniu mniejsze zużycie toneru oraz wysokiej jakości jakość wydruku. Aby od razu cieszyć się tanią kserokopiarką kolorową A3, nie jesteśmy zmuszani do takiego wydatku. Maszyna posiada tonery startowe o losowym poziomie.
Urządzenie jest wsparte gwarancja producenta ale również nasza 5 letnią gwarancja firmowa. Zalecany jest transport urządzenia przez nasz serwis. Spersonalizowanie kserokopiarki jest możliwe dzięki opcją dodatkowym znane ze starszych maszyn.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Tak
Gwarancja
Tak
Format
Od A6 do A3
Gramatura
60-300g
Prędkość skanowania A4
45
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Tak
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
28000
Wydajność toneru (kolorowego)
26000
Wydajność bębnów (czarnego)
120000
Wydajność bębnów (kolorowego)
75000
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
600000
Wydajność wywoływaczki (czarna)
600000

Dedykowane sterowniki

dedykowany sterownik Bizhub C258 dla WIN x86

Kliknij aby pobrać!

dedykowany sterownik Bizhub C258 dla WIN x64

Kliknij aby pobrać!

Program wspomagający skanowanie sieciowe

Kliknij aby pobrać!