Skip to main content

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224

Konica Minolta Bizhub C224 to ulepszona wersja modelu C220. W modelu tym zastosowano kilka dodatkowych rozwiązań, które usprawnią pracę każdego biura, w którym potrzebna jest najwyższa jakość wydruków oraz mobilność. Model ten jest bardzo rozbudowanym, a jednocześnie estetycznym urządzeniem wielofunkcyjnym, które sprawdzi się w biurze geodezyjnym, małej poligrafii, agencji reklamowej, ale także w każdej firmie, która chce być niezależna od zewnętrzych dostawców usług drukujących. Model C224, podobnie jak C220, cechuje intuicyjna obsługa oraz wysoka jakość i szybkość wydruku. Dodatkowym jej atutem są bezpłatne aplikacje, pozwalające na druk z urządzenia przy pomocy telefony lub tabletu.

Dlaczego warto wybrać kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub C224?

  • Szybki druk oraz oszczędność – nawet 22 stron wydrukowanych w ciągu minuty, nie ma znaczenia czy są to kopie mono czy w kolorze. Wysokiej jakości tonery Simitri HD zapewniają wysoką jakość kopii, a co za tym idzie: oszczędność pieniędzy.
  • Wiele możliwości druku – dzięki zainstalowanemu podajnikowi bocznemu można drukować dokumenty na kartonie o gramaturze 300g, na kopertach, folii OHP oraz wielu innych nośnikach. Na tym urządzeniu wydrukujesz wizytówki, foldery, mapy a także banery o szerokości 1200 mm.
  • Kopiowanie bez konieczności podawania kartek – podajnik ARDF to rozwiązanie, które umożliwia kopiowanie dużej liczby dokumentów bez konieczności przekładania kartek ręcznie. Wystarczy umieścić plik kartek na podajniku, wybrać liczbę kopii i możesz powrócić do swoich zajęć. Funkcja duplex pozwala na szybkie drukowanie dwustronne.
  • Wiele wydruków na jednej stronie – kserokopiarka kolorowa umożliwia łączenie oryginałów w jeden dokument. Możesz wydrukować 2, 4 i 8 stron oryginału na jednym arkuszu papieru.
  • Łatwa instalacja i szybki start – poleasingowa kserokopiarka biurowa przygotowana jest do pracy. W zestawie znajdują się już nowe tonery startowe, a jej instalacja sieciowa zajmuje dosłownie kilka chwil. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zawsze możesz liczyć na nasz serwis.
  • Najwyższa jakość wydruku – jakość kopii zapewniają najlepsze tonery HD nadające połysk każdemu wydrukowi, a dodatkowe funkcje, takie jak: usuwanie defektów tła i zoom cyfrowy sprawiają, że dopasujesz dokumenty do własnych potrzeb.
  • Urządzenie wielofunkcyjne do biura i firmy – wszystko dlatego, że może być sieciowym skanerem lub drukarką, posiada obsługę wiadomości e-mail, port USB, który umożliwia wydruki bezpośrednio z pamięci przenośnych, dodatkowa możliwość skanowanie do najpopularniejszych formatów (jpg, tiff, pdf, xps) ułatwia pracę osób pracujących na tych dokumentach.
  • Wydruk z mobilnych aplikacji – darmowe aplikacje dostępne na telefony i tablety pozwalają zarządzać wydrukami niezależnie, gdzie się znajdujesz. Ustawienie kopiowania nigdy nie było tak proste.
  • Prosta obsługa w języku polskim – polskie menu ułatwia użytkowanie drukarki.

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości.

Wybierając tanią kserokopiarkę używaną masz pewność, że przed oddaniem jej do eksploatacji została ona poddana renowacji, usunięto wszelkie usterki i wzbudzające wątpliwość elementy. Kolorowa kserokopiarka poleasingowa to dużo tańsza alternatywa dla urządzeń nowych, dodatkowo na każdym etapie jej użytkowania nasz serwis zapewnia wsparcie i pełną obsługę. Jeśli szukasz kserokopiarki kolorowej z gwarancją i ubezpieczeniem, to model Konica Minolta Bizhub C224 jest dla Ciebie.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub wróć do katalogu!
Złóż zamówienie! Cena na zapytanie
Kolor
Tak
Gwarancja
Tak
Format
Od A6 do SRA3
Gramatura
300g
Prędkość skanowania A4
160
Skaner kolorowy
Tak
Ubezpieczenie
Tak
Duplex
Tak
Możliwość rozbudowy
Tak
Wydajność toneru (czarnego)
27000
Wydajność toneru (kolorowego)
25000
Wydajność bębnów (czarnego)
70000
Wydajność bębnów (kolorowego)
55000
Wydajność wywoływaczki (kolorowa)
600000
Wydajność wywoływaczki (czarna)
600000

Dedykowane sterowniki

Sterownik dedykowany Bizhub C224 / C284 / C360 dla systemu 32 bity : Windows 7 Windows 8 Windows 10

Kliknij aby pobrać!

Sterownik dedykowany Bizhub C224 / C284 / C360 dla systemu 64 bity : Windows 7 Windows 8 Windows 10

Kliknij aby pobrać!

Program wspomagający łączność skanera kserokopiarki z komputerem

Kliknij aby pobrać!